Blachotrapez – ľahká strešná krytina

Plechová strešná krytina patrí medzi najčastejšie používané strešné krytiny na obytných domoch, cirkevných a verejných budovách.

Vďaka plne automatizovanému procesu výroby môžeme krytinu strihať na požadovanú dĺžku, čo umožňuje realizovať aj netypické objednávky a súčasne tak znížiť množstvo odpadu.

Plechový šindeľ Jánošík

Plechový šindeľ Jánošík je našou najnovšou produktovou ponukou – inovatívny a jedinečný výrobok s neopakovateľným dizajnom.

Východiskovým bodom pre návrhárov bol originálny vzor dreveného šindľa – tradičnej krytiny, ktorá sa nastálo zapísala v ľudovej architektúre v rôznych regiónoch. Výsledkom návrhárskej práce je plechový šindeľ JÁNOŠÍK, ktorý sa vyznačuje najvyššou kvalitou a výnimočným regionálnym charakterom. Jeho tvar, štruktúra a usporiadanie sa neodlišuje od originálu, verne reprodukuje drevený šindeľ.

Plechová škridlová krytina Diament Eco Plus

Plechová škridlová krytina Diament Eco Plus sa odlišuje výnimočným tvarom.

Výška pretlačenia je 14 mm. Podobne ako všetky plechové škridlové krytiny vyrobené firmou Blachotrapez, aj Diament Eco Plus má veľkú skutočnú šírku pokrytia, ktorá je 1120 mm z 1200 mm krytiny.

Plechová škridlová krytina Diament Plus

Tradičný vzor plechovej škridlovej krytiny Diament Plus vyzerá na streche výnimočne vznešene.

Model bol navrhnutý tak, aby ideálne priliehal a množstvo odpadu bolo čo najmenšie. Montáž tejto plechovej škridlovej krytiny je vďaka veľkej tvárnosti veľmi jednoduchá a bezproblémová. Výška pretlačenia v tomto modeli je 20 mm a efektívnosť pokrytia – 1045 mm skutočnej šírky pokrytia z 1150 mm.

Plechová škridlová krytina German Simetric

Presnosť pre Vašu strechu. German Simetric – nová plechová škridlová krytina v ponuke Blachotrapezu

German Simetric znamená precíznosť, odolnosť a klasický pekný vzhľad. Teraz môžu byť aj komplikované strešné konštrukcie realizované zo spoľahlivej plechovej škridlovej krytiny German Simetric, ktorá bude chrániť Vás aj Vašu rodinu dlhé roky.

Plechová škridlová krytina Germania Simetric

Unikátne trojité profilovanie plechovej škridlovej krytiny Germania Simetric zaručuje väčšiu pevnosť plechu, ale súčasne poddajnosť na formovanie.

Vytvarované bočné hrany umožňujú ideálne lícovanie susedných panelov, vďaka čomu je produkt jednoduchý a pohodlný na používanie. Tento model veľkoformátovej plechovej škridlovej krytiny je veľmi praktický a má vysokú estetickú hodnotu. Vďaka originálnemu vzoru a lesku je strešná plechová krytina Germania Simetric veľmi podobná pálenej škridle.

Plechová škridlová krytina Estima

Estima – z úcty k inováciám

Vznikla z materiálov, ktoré zaručujú kvalitu, bezpečnosť a komfort. Dostupná s rôznymi povrchovými úpravami a v rôznych farbách sa stáva prvým prvkom, ktorý personalizuje stavbu. Slovo kvalita prichádza na myseľ už pri prvom pohľade na ESTIMU. Má dizajn vzbudzujúci úctu a rešpekt.

Plechová škridlová krytina Talia

TALIA 30 mm je plechová škridlová krytina známa svojím úzkym tvarom.

Teraz je dostupná aj v novej verzii s vyšším pretlačením – 35 mm. Nová TALIA 35 mm si zachovala pekný tvar, teraz je spevnená originálnym profilovaním, ktoré poskytuje nové možnosti pri tvarovaní veľkých a malých strešných plôch.

Plechová škridlová krytina Tysenia

Jednomodulová plechová škridlová krytina TYSENIA je moderným strešným riešením pre investorov, ktorí hľadajú výnimočný vzhľad.

Minimalistický surový vzhľad plechovej škridlovej krytiny ladí s aktuálnymi architektonickými trendmi a plochý tvar zaručuje univerzálne použitie.

Plechová škridlová krytina Enigma

Enigma dokáže zaskočiť aj vtedy, keď očakávate prekvapenie.

Prvým prekvapením je spojenie klasiky a modernosti. Je dostupná s väčšinou povrchových úprav ponúkaných firmou Blachotrapez. Vďaka profilovaniu v systéme SPS spojenému s povrchovou úpravou Pladur® Wrinkle Mat Plus zákazníci dostávajú až 60 rokov písomnej záruky. Symetrický profil Enigmy patrí k výnimočným a stáva sa veľmi atraktívnym v čiernej a tehlovej farbe.

Plechová škridlová krytina Kingas

Model Kingas sa odlišuje zaujímavým vzorom, ktorý pripomína jemnú vlnu

Výška pretlačenia stupňa škridly je 20 mm. Skutočná šírka pokrytia plechovej škridlovej krytiny Kingas je 1100 mm z 1195 mm šírky produktu.

Plechová škridlová krytina Kingas Eco Plus

Model plechovej škridlovej krytiny Kingas Eco Plus je krytinou s menším pretlačením stupňa (14 mm).

Vďaka tomu sa odlišuje vysokými parametrami šírky skutočného pokrytia – z 1195 mm je 1120 mm skutočného pokrytia strechy. Plechová škridlová krytina Kingas vďaka jemnej vlne vyzerá na streche výborne.

Plechová škridlová krytina Kingas 15

Kingas 15 je plechovou škridlovou krytinou s klasickým vzorom jemnej vlny.

Vďaka nízkemu pretlačeniu stupňa plechovej škridlovej krytiny je veľmi dobre tvarovateľným materiálom a jej montáž je bezproblémová aj na veľmi komplikovaných strechách. Skutočná šírka pokrytia strechy je 1100 mm z 1195 mm strešnej krytiny, vďaka čomu je tento typ nielen praktický a pôsobivý, ale aj ekonomický.