Strešná krytina
Ruukki

S Ruukki sa môžete spoľahnúť na to, že projekt vašej strechy bude realizovaný ľahko, rýchlo a bezchybne.

Prvotriedne oceľové strechy od spoločnosti Ruukki chránia domy už viac ako 50 rokov. Majú nespornú trvanlivosť a kvalitu. V našej širokej ponuke farieb a štýlov určite nájdete dokonalú voľbu pre váš dom, bez ohľadu na to, či sa jedná o modernú, tradičnú alebo celkom unikátnu stavbu.

Classic M

Pozdĺžna mikroprofilácia na celom povrchu panelov ďalej zvyšuje prirodzenú pevnosť krytiny, čo sa pozitívne prejavuje na väčšej odolnosti voči zvlneniu. Mikroprofilácia tiež zvýrazní atraktívny vzhľad strechy Classic a tým aj celého domu ako celku.
Mikroprofilácia je dostupná pre Classic C vo všetkých triedach kvality. Mikroprofiáciu nie je možné kombinovať s antikondenzačnou vrstvou.

Classic C

Classic C je oceľová strecha s jedinečným vzhľadom. Jej profil
pripomína tradičnú falcovanú krytinu, ale zároveň je moderný a štýlový.
Krytina je vhodná pre rôzne architektonické štýly a je vynikajúcou voľbou pre
strechy s nízkym sklonom.
Ak hľadáte nadčasovú a trvácnu krásu, vyberte si Ruukki Classic.
Krytina Classic C je vyrábaná v triedach kvality Ruukki 50 Plus / Ruukki 40 /Ruukki 30 so zárukou 50 / 40 / 30 rokov na prehrdzavenie a 25 / 15 / 10 rokov na barevnú stálosť a je k dispozícii aj vo variante s dodatočnou antikondenzačnou a protihlukovou vrstvou.

Classic D

Ruukki Classic D má jedinečný profil s pozdĺžnymi drážkami, ktorý pripomína tradičnú falcovanú strešnú krytinu, avšak zároveň je moderná a štýlová. Krytina je vhodná pre rôzne architektonické štýly a je vynikajúcou voľbou pre strechy s nízkym sklonom. Ak hľadáte nadčasovú a trvácnu krásu, vyberte si Ruukki Classic Plus. Je odolná a ľahko ošetrovateľná. Má skvelé prevedenie.

Classic D je vyrábaný v triedach kvality Ruukki 50+, Ruukki 40 alebo Ruukki 30 v zárukách 50 / 40 / 30 rokov na prehrdzavenie a 25 / 15/ 10 rokov na farebnú stálosť.

Adamante

Keď ide o štýl, nová krytina Ruukki Adamante je tým najjednoduchším spôsobom ako zaujať.

Ruukki Adamante je nový pôsobivý strešný profil pre náročnejších majiteľov domov, ktorý si potrpia na štýl. Ak chcete originálny a nápaditý dom, dovoľte Ruukki Adamante ukázať sa v plnej kráse.
Krytina Ruukki Adamante napriek chladnému severskému pôvodu svojím vzhľadom evokuje príjemné stredomorského prostredie.

Monterrey

Kombinácia tradície a obľuby

Ruukki Monterrey je vhodná pre najrôznejšie typy prostredia a domov. Pre jej jasný a tradičný tvar je našim najpopulárnejším modelom. Vďaka nižšiemu profilu dodá Monterrey Vašej streche pohodový vzhľad, ktorý sa hodí do každého prostredia.
Monterrey prichádza v troch prevedeniach – Ruukki 50+, Ruukki 40 a Ruukki 30, ktoré sa vzájomne líšia povrchovou úpravou, a tým aj zárukou.

Monterrey Grand

Ruukki Monterrey Grand prepožičiava streche nádych elegancie. Dizajn vyjadruje tradíciu pálených škridiel,avšak s vyššou vlnou ako je tomu pri krytine Monterrey. Monterrey Grand prichádza v troch prevedeniach – Ruukki 50 plus, Ruukki 40 a Ruukki 30, ktoré sa vzájomne líšia povrchovou úpravou, a tým aj trvanlivosťou.

Decorrey Grand

Ľahká krytina Ruukki Decorrey Grand je efektnou a modernou voľnou novej strechy. Je pevná, ľahko sa udržiava a jednoducho sa montuje. Teraz v novom, vyššom prevedení.
Jej vyšší profil dodáva streche štýlový vzhľad. Vďaka cenovej dostupnosti je Decorrey Grand rovnako vhodná aj na rekonštrukciu.
Decorrey Grand sa vyrába v triede kvality Ruukki 40.
Záruka na prehrdzavenie pre Decorrey Grand je 40 rokov a záruka na farebnú stálosť je 15 rokov.

Frigge

Ruukki Frigge – srdce vášho domova
Ruukki® Frigge je moderná modulárna plechová strešná krytina, ktorá dokonale zapadá do súčasných architektonických trendov a potrieb všetkých zákazníkov.
Strešná krytina vznikla ako výsledok práce projektového tímu v spolupráci s klientmi a dodávateľmi. Vďaka tejto spolupráci má výrobok rad unikátnych vlastností, ktoré pozitívne ovplyvňujú proces montáže, použitia a vzhľad celej strechy.

Hyygge

Ruukki® Hyygge je inovatívna strešná krytina, ktorá sa vďaka jednoduchej a elegantnej forme radí k moderným architektonickým trendom. Špeciálne navrhnutý systém originálneho príslušenstva dotvára estetický vzhľad strechya zaručuje jej správne fungovanie. Bezpečnostné prvky a ďalšie príslušenstvo doplňuje ponuka kompletnej strechy Ruukki® Hyygge. Jednoduchosť a minimalizmus, to je Ruukki® Hyygge, ktorú môže každý prispôsobiť svojmu vkusu. Ruukki® Hyygge je strešná modulárna krytina s prelismi, ktorá podčiarkuje moderný vzhľad vašej strechy. Vieme, že krása tkvie v detailoch.

Finnera

Pohodová a nápaditá po každej stránke

Nový inovatívny dizajn modulárnej krytiny Finnera nielen skrášli Vašu strechu, strecha bude taktiež neobyčajne odolná a praktická. Revolučné ohnutie prednej hrany výrobku zvyšuje odolnosť voči vplyvu počasia a vytvára nádherné jednoliate ukončenie strechy. To znamená, že získate najvyššiu kvalitu v rámci balíka, pripraveného na sklade u vybraných obchodných partnerov.
Ručíme za to, že montáž strechy bude tak ľahká a plynulá, ako sa len dá.
Konečný výsledok bude veľkolepý a vyhnete sa akýmkoľvek ťažkostiam.