Trapézové plechy – fasádne a strešné

Profilovaný strešný plech je výnimočný vďaka svojej jednoduchosti a výraznému vzhľadu.

Umožňuje realizovať efektívne konštrukcie, ktoré často menia tradičné rozdelenie na strechu a fasádu. Veľký výber hrúbky, možnosť strihania na mieru a široká paleta farieb poskytujú neohraničené možnosti jej využitia.

Trapézová krytina T-8

Samonosný trapézový plech T-8 dodávaný vo forme hotových prvkov, používaný ako opláštenie krytina so sklonom minimálne 9°. Pri použitímateriálu Colorcoat HPS200Ultra® je minimálny sklon strechy 6°. Tieto krytiny sú využívané ako dokončovacie prvky a takisto zabezpečujú stavbu.

Trapézová krytina T-14+

Samonosné trapézové plechy T14 plus, dodávané v hotových kusoch pripravených na montáž, sa používajú na strechy s minimálnym sklonom 9°. V prípade krytiny z materiálu Colorcoat HPS200 Ultra je nutný minimálny sklon 6°. Tieto krytiny sú využívané ako dokončovacie prvky a takisto
zabezpečujú stavbu.

Trapézová krytina T-18+

Samonosné trapézové plechy T-18 plus dodávaný vo forme hotových prvkov, používaný ako opláštenie a strešná krytina so sklonom minimálne 9°.
Pri použití materiálu Colorcoat HPS200Ultra® je minimálny sklon strechy 6°. Tieto krytiny sú využívané ako dokončovacie prvky a takisto zabezpečujú
stavbu.

Trapézová krytina T-20+

Samonosné trapézové plechy T20 plus, dodávané v hotových kusoch pripravených na montáž, sa používajú na strechy s minimálnym sklonom 9°. V prípade krytiny z materiálu Colorcoat HPS200Ultra® je nutný minimálny sklon 6°. Tieto krytiny sú využívané ako dokončovacie prvky a takisto
zabezpečujú stavbu.

Trapézová krytina T-35+

Samonosný trapézový plech T-35 plus dodávaný vo forme hotových prvkov, používaný ako opláštenie a strešná krytina so sklonom minimálne 9º.
Pri použití materiálu Colorcoat HPS200Ultra® je minimálny sklon strechy 6º. Tieto krytiny sú využívané ako dokončovacie prvky a takisto zabezpečujú stavbu.

Trapézová krytina T-50

Samonosný trapézový plech T-50 dodávaný vo forme hotových prvkov, používaný ako opláštenie a strešná krytina so sklonom minimálne 9º.
Pri použití materiálu Colorcoat HPS 200 Ultra® je minimálny sklon strechy 6º. Tieto krytiny sú využívané ako dokončovacie prvky a takisto zabezpečujú stavbu. Pre trapézové plechy T-50 v hrúbke 0,5 mm je potrebná lata každé 50 cm.

Trapézová krytina T-55

Samonosný trapézový plech T-55 dodávaný vo forme hotových prvkov, používaný ako opláštenie a strešná krytina so sklonom minimálne 9º.
Pri použití materiálu Colorcoat HPS 200 Ultra® je minimálny sklon strechy 6º. Tieto krytiny sú využívané ako dokončovacie prvky a takisto zabezpečujú stavbu. Pre trapézové plechy T-55 v hrúbke 0,5 mm je potrebná lata každé 50 cm.